Adele, verdiği kiloları geri aldı

Adele kilolarını saklamaya çalışsa da başarılı olamadı. Son albümünü çıkarmadan önce verdiği kilolarla gündeme gelen dünyaca ünlü şarkıcı Adele’in, yeniden aldığı kilolarını bol kıyafetlerle kamufle etmeye çalıştığı görüldü.

Sahnedeki ışıltılı görünümüyle akıllarda yer edinen İngiliz şarkıcı Adele, önceki gün Santa Monica’da görüntülendi.
Makyajsız haliyle objektife takılan 28 yaşındaki şarkıcı, aldığı kilolarla dikkat çekti.

adele1

Şarkıcı, kilolarını, sıcak havada giydiği uzun kollu bluz ve şalvar tarzı pantolonla kapatmaya çalışsa da tam olarak saklanamadı. 2015 yılı sonunda “Hello” adlı albümünü çıkaran Adele, yeni albümle birlikte verdiği kilolarıyla gündeme gelmişken, şimdi, verdiği kiloları yeniden almasıyla konuşuluyor. Yeniden zayıflamak için diyete giren şarkıcıya doktorunun pizza gibi hamur işi yiyecekleri yasakladığı öğrenildi.

adele2

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.