Adana’da Moda Rüzgarı esti

Ünlü Mankenler Adana Çocuk Kanser Derneği İçin Podyumda…

Adana Valisi Süleyman Elban ,Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Adana’lı iş insanı Sebahattin Bakıner ve Ahmet Bakıner’in destekleri ile düzenlenen Fashion Breeze defilesi önceki gün Sheraton Otel’de gerçekleştirildi.

İvana Sert, Didem Taslan, Wilma Elles, İpek Tanrıyar, gibi ünlü mankenler podyumda Adana Çocuk Kanser Derneği ÇOKAD yararına düzenlenen Fashion Breeze defilesinde yürüdüler.

Gecenin sunuculuğunu yapan ünlü manken ve oyuncu Doğa Bekleriz ve aynı zamanda Duygu Zengin ile ortağı olduğu 2D Ajans, Sultan Bozkuş ve Servet Şan’ın organize ettiği defilenin koreografisini ise Fatih Ömercikoğlu üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.