Adana’da gençler Erdoğan’la buluşacak

Adana’nın yeni şehir stadyumunda yapılacak olan AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nın düzenleyeceği etkinlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gençlerle bir araya gelecek.

Bir yıl içerisinde 20’nci kez gençlerle buluşacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu kez de Adana’daki gençerle bir araya gelecek. Türkiye’nin 81 ilinden Adana’ya gelecek olan gençlerle sohbet edecek olan Erdoğan, bir çoğu 2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerin taleplerini dinleyecek. Şölenin düzenleneceği Yeni Adana Stadyumu‘ndaki ise hazırlıklar 1,5 ay önce başladı.

TRT Haberin aktardığına göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu şölende gençlerimizin enerjisinden ve heyecanından bir kez daha istifade etme imkanı bulacağız. Tüm gençlerimizi Adana Stadyumu’ndaki şölenimize davet ediyorum. 2023 seçimlerinde 6 milyondan fazla gencimiz ilk defa oy kullanarak ülkesi ve kendi geleceği için siyasi irade ortaya koyacak. Bir başka ifadeyle önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir.” ifadelerini kullandı.

Büyük şölen öncesi hazırlıkları inceleyen Çelik, “Stadyum Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazır. Bütün genç kardeşlerimizi, Türkiye’nin her tarafındaki genç arkadaşlarımızı, genç kardeşlerimizi buraya bekliyoruz. İsmine yakışan bir gençlik şölenini burada gerçekleştireceğiz.” dedi. AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nın organize ettiği etkinliğe AK Gençlik’in 81 il teşkilatı mensupları ve ünlü sanatçılar, Oğuzhan Koç, Tuğçe Kandemir, Uğur Işılak ve Erdem Kınay, Yeni Adana Stadyumu’nda gençlerle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.