YouTube / gazetemag tv

Acun Ilıcalı’yla Şeyma Subaşı evliliklerinde birinci yılını bitirdi

Şeyma Subaşı ‘Dizi teklifi gelse kabul eder misiniz’ sorusuna ‘Yurtdışına gidip geliyorum vaktim yok’ şeklinde cevap verdi.

Acun Ilıcalı’yla Şeyma Subaşı dün evliliklerinde birinci yılını bitirdi. Önceki akşam ‘Kızım’ adlı yeni başlayacak dizinin yemeğine katılan Ilıcalı’yla eşi çıkışta soru yağmuruna tutuldu. Ünlü televizyoncu, ‘Eşinize sunuculuk ya da oyunculuk teklifi gelirse değerlendirir misiniz?’ sorusuna karşılık ‘Aman yok gelmesin’ dedi. Şeyma ise ‘Ben zaten yurtdışına gidip geliyorum, öyle bir şey biraz zor’ şeklinde cevap verdi. Şeyma Subaşı kısa süre önce ekran önünde kendini başarılı bulmadığını dile getirmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.