Acun Ilıcalı’yı Bebek’te görenler sosyal mesafeyi unuttu!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor 2020’nin çekimleri için bulunduğu Dominik’ten döndü. Korona virüs nedeniyle Türkiye’den uzun bir süre uzak kalan Ilıcalı, Bebek’te görüntülendi.

Korona virüs salgını nedeniyle Survivor 2020’nin çekimlerinin yapıldığı Dominik’te uzun bir süre kalan Acun Ilıcalı, sessiz sedasız Türkiye’ye döndü.

ACUN ILICALI’DAN ‘SOSYAL MESAFE’ UYARISI

Önceki gün Bebek sahilinde motosikletiyle gezintiye çıkan Acun Ilıcalı’yı gören sevenleri ünlü televizyoncuyla fotoğraf çekmek sosyal mesafe kurallarına uymayarak adeta birbirleriyle yarıştı. Hayranlarıyla tek tek sohbet eden Ilıcalı ise korona virüs nedeniyle sık sık ‘sosyal mesafe’ uyarısında bulundu.

https://www.youtube.com/watch?v=CvDjTwuBomk

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.