Acun Ilıcalı’nın Sercan Yıldırım hayali

Fortuna Sittard’ı satın alması beklenen Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım’ı Hollanda ekibinde düşündüğünü açıkladı.

Uzun süredir Survivor programı için Dominik’ten dönen Acun Ilıcalı’nın, Fortuna Sittard’ı alacağı ortaya çıkmıştı.

Fortuna Sittard başkanı Işıtan Gün Milliyet Gazetesi’nden Nevzat Dindar’a; ‘İki tarafın da niyeti var. Son günlerde oturup bir araya gelemedik. Ama görüşüyoruz.’ açıklamasını yapmıştı.

Bugün katıldığı yayında Acun Ilıcalı, eski futbolcu Sercan Yıldırım ile ilgili bomba bir açıklamaya imza attı.

Acun Ilıcalı Sercan Yıldırım için şu ifadeleri kullandı:

“FORTUNA SITTARD’A İYİ BİR SERCAN YILDIRIM DÜŞÜNSENİZE”

“Futbolcu olarak en verimli yaşında ve şovunu yapacak yaşta.

Mesela Fortuna Sittard’a iyi bir Sercan Yıldırım düşünsene. Topu alıp gidiyor falan. Hollanda seyircisi böyle tribünde.”

“BENİM İÇİN MÜTHİŞ BİR PRESTİJ OLUR”

“Olur olmaz ayrı bir şey ama. Survivor’a gelen bir yarışmacının ertesi sene futbol kariyerine devam etmesi benim açımdan müthiş bir prestij olur.

Sercan ile bunu konuşmadık devam eder etmez ben bilmiyorum. Düşünsene Survivor’a getirip, formunu yükseltip futbola kazandırmış olacağız. Murat bunu çok iyi anlar. Çok çok zor bir şeydir.

Bunu başarıp da fiziksel olarak iyi bir şekilde yollarsan müthiş birşey. Bence Sercan Yıldırım oynar şuan da. Ben birçok futbolcu ile futbol oynuyorum.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.