gazetemag tv

Acun Ilıcalı’nın özel jetiyle Dominik Cumhuriyeti’nde koronavirüs tahliyesi

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın özel jeti Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan yaklaşık 250 Türk vatandaşının tahliyesi için havalandı.

Program çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan yapımcı Acun Ilıcalı’nın Survivor ekibi ve o bölgede bulunan Türk vatandaşları, THY’ye ait uçakla İstanbul’a döndükten sonra Kovid-19 tedbirleri kapsamında Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı yurtta 14 gün gözetim altında tutulacağı aktarılmıştı.

Dominik Cumhuriyeti’nden tahliyesi planlanan yaklaşık 250 Türk vatandaşının KYK yurtlarında 14 gün gözlem altında tutulduktan sonra Kovid-19 bulgusuna rastlanmaması durumunda evlerine uğurlanacağı belirtilmişti.

Söz konuşu ulaşımı ise THY uçağına kadar Acun’un özel uçağının gerçekleştirdiği öğrenildi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde özel uçağa bindirilen Türk vatandaşlarının, THY uçağının bulunduğu bölgeye gittiği görülüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.