Acun Ilıcalı’dan Nisa ve Cemal Can yorumu: Giderseniz gidin

Dominik’ten döndükten sonra Survivor Ekstra programına konuk olan Acun Ilıcalı, Nisa ve Cemal Can’ın bir ara yarışmada pes ettiklerini anlattı. İki yarışmacının haftalar önce yaşadığı sorunlar hakkında konuşan Ilıcalı, “Gidersen git dedim ama bu onları yarışmada bıraktı” dedi.

Survivor 2020’nin çekimleri için gittiği Dominik’ten aylar sonra Türkiye’ye gelen Acun Ilıcalı, kendi kanalı TV8’de yayınlanan Survivor Ekstra programına konuk oldu. Yarışma hakkında samimi açıklamalarda bulunan Ilıcalı, Cemal Can ve Nisa hakkında da merak edilenler soruları yanıtladı.

“NİSA İÇİN 2-3 AYRI STRATEJİ YAPTIM”

Nisa’nın Survivor’da kendilerini en zorlayan yarışmacı olduğunu dile getiren Acun Ilıcalı, “Onun için 2-3 ayrı strateji uyguladım ve işe yaradı. Yarışmacı kaybetmek istemiyoruz. Kim olsa aynı şeyi yapardım” dedi.

“NİSA’YA GİDERSEN GİT DEDİM”

Nisa’nın bir ara yarışmadan çekilmek istemesiyle ilgili konuşan ünlü televizyoncu sözlerine şöyle devam etti: “Survivor’da kimin neye ihtiyacı varsa ben oradayım. Nisa da ne yaşıyorsa onu ekrana yansıtan bir yarışmacı ve saklayamıyor. Sadece Nisa değil bir çok yarışmacıyla ben konuşup destek verdim. Benim görevim yarışmacıyı yarışmada tutmak. Dünyanın en zor yarışması ve devam etmek çok zor. Nisa da inanılmaz zorluklar yaşadı. Nisa için 2-3 ayrı strateji uyguladım. Yeri geldi ‘Gidersen git’ dedim. Çünkü bazen o kartı atmak zorundasın. Yarışmacıyı iyi hoş edelim alttan alalım ama 3 gün sonra buna alışıyor. ‘İstersen gidebilirsin’ dedik ve oradan iyi dönüş aldık. Orada tekrar düşünme şansı oldu ve toparladı. Bir yerden sonra bu Nisa’ya kalabilecek bir durumdu. Biz her şeyi yaptık ve döndü. Ama dönmeyebilirdi. Ben yüzde 50-50 olarak görüyordum bırakmasını veya devam etmesini. Nisa’nın bırakması durumunda bunu yarışmacılara ve seyircilere açıklamak için acil durum konseyi toplantısı bile yaptık.”

“NİSA BENİM SAYEMDE BURADA”

Acun Ilıcalı, Nisa’yı sevmediği yönündeki iddialara da yanıt vererek “Nisa bazı zamanlar kendi yapamıyor. Yaşı küçük ve Türkiye’de yetişmemiş. Bu yüzden de zorlanıyor. Zor bir yarışmacı ve evet bizi zorladı. Ama iyi niyetli bir yarışmacı ve kötü niyetin olmadığı yerde de herkesin toleransı var. Nisa her an bırakabilirdi. Ancak bizim kesinlikle elemek gibi bir düşüncemiz olmadı. Bazı yerlerde ‘Nisa’yı sevmiyorsun’ diye yorumlar yapıyorlar. Bunun söylenebileceği en son kişi benim. Nisa ve diğer yarışmacıları ben seçtim. Nisa benim sayemde bu yarışmada” şeklinde konuştu.

“CEMAL CAN BİR ÇÖKÜŞ YAŞADI”

Cemal Can’ın Survivor’da çok kötü bir dönem yaşadığını ifade eden Ilıcalı, “Cemal Can’ın Nisa’dan bir gram farkı yoktu. Bir ada konseyinde bakışları, hareketleri dikkatimi çekmişti. Adeta bitmişti. Tam bir çöküş yaşamıştı. Survivor hayatı bitmişti. Gittim kendisiyle bir konuşma yaptım. Survivor’ı burada bırakıp ayrılmasının çok kolay olduğunu ama geri dönüşünün imkansız olduğunu anlattım. Cemal Can’a ‘Bunu bir daha yaşayamacaksın’ dedi. Survivor’da yarışmacıyı olmayı yaşamak kolay işler değil. Burası paranın geçmediği bir yer. Çok paran olsa da burada yarışamazsın. Survivor’da bu duyguyu yaşamak bambaşka bir olay” şeklinde konuştu.

“BENİ EN ŞAŞIRTAN YARIŞMACILAR…”

Acun Ilıcalı, Survivor 2020’de performanslarıyla kendisini en şaşırtan yarışmacıları da açıkladı. Ilıcalı, “Mert Öcal performansıyla çok şaşırttı beni. Yaşı da büyüktü ve bu nedenle çok başarılı olur gibi gelmemişti bana. Ama uzun süre çok iyi performans verdi. Ersin Korkut ise uzak ara bir numara. Oyunlarda olağanüstüydü ve bunu beklemiyordum. 5’de 5 yaptığı oyunda herkesi çok şaşırtmıştı. Nisa ise gününe göre çok iyi performans sergiliyor. Nisa’nın hız ve performans olarak Elif ile mücadele edebilmesi beni şaşırttı” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.