Acun Ilıcalı ile boşanan Şeyma Subaşı tüm gerçekleri anlattı

Geçtiğimiz ay Acun Ilıcalı ile olan 1 yıllık evliliğini sonlandıran Şeyma Subaşı, tatil için gittiği Miami’den döndü. Subaşı ilk iş olarak Bebek’teki kafesini ziyaret etti.

Makyajsız ve yorgun haliyle dikkat çeken Şeyma Subaşı, kafeye girerken bir toplantı için geldiğini ve hemen eve döneceğini söyledi.

“ALLAH İÇİMİ BİLİYOR…”

Yaklaşık 30 dakika çalışanlarıyla toplantı yapan Subaşı, ekibi ile özçekim yapmayı ihmal etmedi. Çıkışta muhabirlerin “Boşandıktan sonra hedef tahtasında siz oldunuz ve birçok haber çıktı hakkınızda. Neler söyleyeceksiniz?” şeklindeki soruya Subaşı, “Evet öyle oldu ama boş verin kötü olan ben olayım. Allah içimi biliyor, gerisi benim için önemli değil” yanıtını verdi.

blank

“ENERJİM ÇOK YÜKSEK”

Bir dergiye verdiği röportajda “Fazla enerji patlaması yaşıyor olabilirim” sözleri ile ilgili olarak ise Subaşı “Kendimi nasıl durduracağımı bilmiyorum gerçekten. Hayat enerjim çok yüksek. İnsanları iyi şekilde yönlendirdiğimi ve yükselttiğimi düşünüyorum. Onları aşağıya doğru çekmiyorum” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.