Acun Ilıcalı, Ersin’e müjdeyi canlı yayında verdi!

Survivor 2020 yarışmasından geçirdiği sakatlıklar sebebiyle elenen Ersin Korkut, Türkiye’de bıraktığı köpeğinin ölüm haberini alınca çok üzülmüştü. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Korkut’a ölen köpeğine benzer bir köpek hediye etti.

Ilıcalı, salı günü Survivor’dan elenen Ersin Korkut’a köpeğinin ölüm haberini verememişti. Acı haberi veremeyen Ilıcalı, Korkut’un kuzeni olan oyuncu Yılmaz Erdoğan’dan yardım istemişti.

ÖLEN KÖPEĞİNE ÇOK BENZİYOR

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Instagram’da katıldığı bir canlı yayında açıklamalar yaptı. Acun Ilıcalı, Ersin Korkut’a köpeğinin öldüğü haberi verildikten sonra daha fazla üzülmemesi için kendisine Mes’e benzeyen aynı cins bir köpek alındığını açıkladı.

Dominik’ten yayına katılan Acun ılıcalı ilk olarak orada bulunan ve Ersin Korkut’un ölen köpeğine çok benzeyen bir köpeği yayına çıkardı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.