Acun Ilıcalı Dominik Cumhurbaşkanı ile görüştü! Giydiği kıyafetle gündeme oturdu

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı! Survivor 2021’in çekimleri için Dominik’e giden medya patronunun Dominik Cumhuriyeti Devlet Başkanı ile görüştüğü ortaya çıktı. Sosyal medya hesabında binlerce beğeni alan paylaşımına gelen esprili yorumlar ise dikkat çekti.

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın TV8 ekranlarında yayınlanacak yarışması Survivor 2021’in çekimleri için gittiği Dominik’te Devlet Başkanı ile görüşmesi gündeme bomba gibi düştü.

Bu sene Ünlüler-Gönüllüler formatında ekranlara gelecek Survivor 2021’in yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Acun Ilıcalı, Dominik Cumhuriyeti Devlet Başkanı ile çekildiği fotoğraf karesine şu notu düşerek paylaştı:

Dominik Cumhuriyeti Devlet Başkanı Sayın Luis Abinader ile görüşmek benim için büyük mutluluk oldu. Bana gösterdiği yakınlık için çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu dostluk iki ülkenin güzel ilişkilerini daha iyi yerlere götürecek ve çok güzel projelere imza atacağız. Teşekkürler Sayın Başkan.

Kısa sürede binlerce beğeni alan paylaşımda, Acun’un bu sefer siyah tişört değil de gömlek giymesi dikkatlerden kaçmadı. Ilıcalı’nın paylaşımına gelen esprili yorumlar ise şöyle oldu:

• Adam yakında devlet alacak

• Adayı satın alıyor

• Siyah tişört nerede Acun

• Acun gömlek giymiş çok ciddi olay var

• Ülkeye ortak mı oluyorsun

• Gömlek pantolon bile giymiş

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.