Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul Şişli’de bulunan City’s Nişantaşı isimli AVM’nin dördüncü katından düşerek hayatını kaybeden Galatasaray’ın eski yöneticisi iş adamı Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı, Eyüpsultan Camii’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından Bostancı Zincirlikuyu Mezarlığı’nda defnedildi.

Galatasaray’ın eski yöneticisi iş adamı Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı son yolculuğuna uğurlandı.

İstanbul Şişli’de bulunan City’s Nişantaşı isimli AVM’nin dördüncü katından düşerek hayatını kaybeden Bostancı, Eyüpsultan Camii’nde düzenlenen törenin ardından Bostancı Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Abdurrahim Albayrak’ın torunu AVM’nin dördüncü katından düşerek hayatını kaybetti

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.