Abdurrahim Albayrak, Rambo Okan isimli Fenerbahçe taraftarının saldırısına uğradı

Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi 1-0 yendiği maç sonrası kameralar karşısına geçen Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Rambo Okan isimli Fenerbahçe taraftarının saldırısına uğradı.

Galatasaray’ın Kadıköy’de Fenerbahçe’yi 1-0 yendiği maçın ardından Abdürrahim Albayrak’a saldırı girişiminde bulunuldu.

Fenerbahçe’nin meşhur taraftarı Rambo Okan, açıklama yaptığı esnada Albayrak’a saldırmaya çalıştı. Polislerin araya girmesiyle olay büyümeden önlenirken Rambo Okan röportaj yapılan yerden uzaklaştırıldı.

Rambo Okan’ın Abdurrahim Albayrak’a “Ne yüzle geldin buraya” dediği duyuldu.

“KAZANDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Kazanmak için maça çıktıklarını söyleyen Albayrak, “Florya’dan çıkarken galibiyet için çıkmıştık. İyi oynadık, iyi galibiyet aldık. Bu derbi ilk değil, son da değil. Bugün biz kazandık, yarın başkası kazanır. Bugün kazandığımız için çok mutluyum. Galatasaray taraftarımıza, camiamıza hayırlı olsun bu galibiyet.” dedi.

Transfer döneminde yaşananlara da değinen yönetici, “Transfer dönemi için kitaplar yazsam sığmaz. Bir sabah 7’ydi, ekip ruhu olarak şirketimde çalışırken Fatih hoca geldi. Uçak kalkmıyor buradan, bir uçak buradan, bir uçak Londra’dan tuttum. Futbolcumuzu getiremiyoruz, Fernandes’i. Pilotlara prim verdim, 5’ten önce gelirseniz prim vereceğim diye ve getirdiler. Onlara da teşekkür ediyorum. Yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, bana tam yetki verdiler, bana hep güvendiler. Gerçekten iyi transferler yaptık, Mostafa Mohamed’i sadece Türkiye değil bütün Avrupa izlemeye devam etsin.” ifadelerini kullandı.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler