ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in başı sapığıyla dertte

Ünlü şarkıcı sapığından kurtulamıyor…

Geçtiğimiz yıl Swift’in evinde yakalanan Roger Alvarado, serbest kaldıktan sonra soluğu yine genç şarkıcının evinde alınca tutuklandı.

ABD’li şarkıcı Taylor Swift özel hayatında zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz yıl kendisini takip eden sapığın evine girmesiyle kabusu yaşayan Swift, aradan yalnızca aylar geçmesinin ardından bir kez daha sarsıldı.

22 yaşındaki Roger Alvarado, geçtiğimiz yıl nisan ayından Swift’in evine girmiş, bu yılın başlarında ise serbest bırakılmıştı. Ancak Alvarado, serbest kaldıktan sonra soluğu yine Swift’in New York’taki evinde aldı.

blank
Roger Alvarado

Camı kırarak içeri giren Alvarado, alarm sisteminin devreye girmesinin ardından polislerce yakalandı. Polis ekipleri olay yerine geldiğinde Alvarado’yu Swift’in yatağında bulurken, adamın ilk sorgusunda önce duş aldığını sonra yatağa uzandığını söylediği belirtildi.

ABD basınında yer alan haberlere göre olay sırasında 29 yaşındaki şarkıcının evde olmadığı, Alvarado’nun ise ruh sağlığı kliniğine yatırılacağı ifade edildi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.