ABD’de raydan çıkan trenin 44 vagonu birbirine girdi

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir yük trenin raydan çıkması sonucu 44 vagon birbirine girdi. Etanol alkol taşıyan bir vagonda da sızıntı meydana geldiği bildirildi.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde seyir halinde ilerleyen bir yük treni raydan çıktı. Trenin kuma oturmasının ardından 44 vagon birbirine girdi.

​San Bernardino İlçe İtfaiye Departmanı tarafından yapılan açıklamada özel bir şirkete ait olduğu belirtilen yük treninin Ludlow’da öğle saatlerinde raylardan çıktığı belirtildi. Kazada kimsenin yaralanmadığı aktarıldı.

Trenin ait olduğu şirketin sözcüsü Lena Kent ise “İlk raporlar 44 vagonun raydan çıktığını ve etanol alkol taşıyan bir vagonda sızıntı meydana geldiğini gösteriyor” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.