4N1K haftanın en çok izlenen filmi oldu

Mayıs ayının en çok beklenen filmi 12 Mayıs’ta vizyona girdi, hafta sonuna damga vurdu!

116 bin 989 seyirci sayısıyla 4N1K haftanın en çok izlenen filmi oldu!

“4N1K” FİLM EKİBİ TURNEYE ÇIKIYOR!

Son derece heyecanlı bir fan kitlesine sahip olan “4N1K” oyuncuları galanın ardından sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Oyuncular ve “4N1K” kitabının yazarı Büşra Yılmaz, İstanbul’un yanı sıra İzmir, Adana ve Ankara’da da sinema seyircisiyle buluşacak.

4N1K Turne Programı:

17 Mayıs Çarşamba 14:00 Beylikdüzü Marmara Park AVM
17:00 Kağıthane Axis AVM
18 Mayıs Perşembe 18:00 Maltepe Carrefour
19 Mayıs Cuma 15:00 Ümraniye Canpark Avm
20 Mayıs Cumartesi İzmir Forum Bornova
21 Mayıs Pazar Adana M1 Avm
25 Mayıs Perşembe Ankara Armada Avm

Deniz Coşkun’un yönettiği filmin kadrosunda Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek,Cemrehan Karakaş, Buse Narcı, Destina Başer, Munise Özlem gibi gençlerin yakından takip ettiği isimler bulunuyor.

Yapımcılığını Fabrika Yapım Öner Arslanel’in üstlendiği “4N1K” tüm Türkiye’de sinemalarda!

4N1K Fragman:

4N1K Son Feci Bisiklet Bu Kız Klibi Youtube Link’i:

4N1K KONU:

Yaprak (Gözde Mutluer), çocuk yaşlardan itibaren beraber büyüdüğü ve farklı, renkli karakteristik özelliklere sahip, lise çağlarında,5 kişilik arkadaş grubunun tek kız üyesidir. Kendine, kızlar dünyasından uzak, Ali (Hasan Denizyaran), Sinan (Cihan Şimşek), Gökhan (Sina Özer) ve Oğuz‘dan (Cemrehan Karakaş) oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur.

Bir gün,bu dünya gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızların dünyasına bir keşfe çıkarır… Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘Masal Prensi’ni, ya da ‘Gamzeli Kahraman’ı seçecektir…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.