“40” programı Ortadoğu’da gündem değiştirmeye hazırlanıyor

Yapımcılığını BBO yapım Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun üstlendiği ve Jülide Ateş’in sunumuyla Perşembe geceleri ekrana gelen, her bölümü ile gündem yaratan program 40 şimdi de Ortadoğu’da gündem değiştirmeye hazırlanıyor.

TÜRK FORMATÇILARIN BÜYÜK BAŞARISI

Tasarımı Türk yapım şirketi BBO Yapım’a ait olan program; Mip Format fuarında gösterime girdi ve fuar tarihinde dünya genelinde de ilk gösterime giren talk show olma özelliğine sahip olarak, büyük bir başarıya imza attı.

Formatın başta Almanya, İngiltere ve İrlanda, Romanya olmak üzere yurt dışına satışı gerçekleşti. Romanya’da yayın hayatına başladı ve yayın saatinde reyting rekoru kırdı.

40 ŞİMDİ DE ORTADOĞU’DA ÇOK KONUŞULACAK

TÜRKİYE’DE JÜLİDE ATEŞ LÜBNAN’DA JESSİCA AZAR

Lübnan MTV kanalında yayınlanacak programın sunuculuğunu Jessica Azar üstlenecek. Programın ilk bölüm konuğu Lübnan’ın çok ünlü bir sanatçısı olacak. Programın dağıtımcılığını Lucid Dream üstlendi.

Türkiye’de yayınlanan her bölümü çok konuşulan, gündemi değiştiren, gündemi belirleyen yapım; Türkiye’nin gururu olarak yayın hayatına yeni sezonda Gain’de devam edecek.

blank
Mahperi Altun Uçar – Şafak Bakkalbaşıoğlu
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.