4 yıldır birlikteler… Özge Borak üçüncü kez dünyaevine mi giriyor?

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Özge Borak, uzun süredir aşk yaşadığı Berkay Tahmaz ile evleneceği iddiasına son noktayı koydu. 2010 yılında oyuncu Bülent Şakrak ile olan evliliğini bitiren ve 2012’de diğer meslektaşı Ata Demirer ile evlenip boşanan Borak, şu an için böyle bir durum olmadığını ifade etti.

Oyuncu Özge Borak, önceki gün City’s AVM’de görüntülendi. Alışveriş turu sırasında objektiflere poz veren Özge Borak, geçen günlerde başlayan TV programıyla birlikte yoğun bir temponun içine girdiğini söyledi.Borak, uzun süredir aşk yaşadığı Berkay Tahmaz ile ilgili sorulan evlilik sorusuna “Şu an öyle bir durum yok” cevabını verdi.

4 YILLIK BİRLİKTELİK

Özel hayatı hakkında yöneltilen soruya da cevap veren oyuncu, 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Berkay Tahmaz ile olan ilişkisinin devam ettiğini belirtti.

blank

“ŞU AN ÖYLE BİR DURUM YOK”

Özge Borak, “Yakın zamanda evlilik var mı?” sorusunu, “Şu anda öyle bir durum yok” şeklinde yanıtladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.