4 partiden ‘Zafer’e bayram vetosu!

Bayramın ikinci günü yapılması planlanan bayramlaşma ziyaretlerinde 4 siyasi parti Ümit Özdağ’ın Genel Başkanı olduğu Zafer Partisi ile bayramlaşmama kararı aldı.

Kurban bayramı nedeniyle siyasi partiler arası bayramlaşma programları açıklandı.

Parti heyetleri bayramın ikinci günü yüz yüze yapılacak ziyaretlerle bayramlaşacak. Partilerin ziyaret listelerinde dikkat çeken detaylar var.

4 PARTİ ZAFER PARTİSİ’YLE BAYRAMLAŞMAYACAK

– AK Parti; HDP, DEVA, Gelecek Partisi ve Zafer Partisi’yle bayramlaşmayacak.

– Sadece sekiz partiyle bayramlaşma kararı alan MHP‘nin listesinde HDP’nin yanı sıra İYİ Parti ve Zafer Partisi de bulunmuyor.

– 17 partiyle bayramlaşacak olan CHP ise Zafer Partisi, HÜDAPAR, Merkez Parti, Milli Yol Partisi’yle bayramlaşmayacak.

İYİ Parti; MHP, HDP ve Zafer Partisi’yle bayramlaşmayacak.

AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti’nin ziyaret edeceği partiler sırasıyla şöyle:

– AK Parti: CHP, MHP, HÜDAPAR, Saadet Partisi, BBP, DSP, Demokrat Parti, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi.

– CHP: DSP, Vatan Partisi, HDP, İYİ Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, Anavatan Partisi, Genç Parti, DEVA, Gelecek Partisi, Yeniden Refah Partisi, BTP, TDP ve Memleket Partisi.

– MHP: DSP, AK Parti, BBP, TDP, Yeniden Refah Partisi, Saadet Partisi, CHP ve Memleket Partisi.

– İYİ Parti: TDP, Saadet Partisi, DP, CHP, Milli Yol Partisi, AK Parti, DSP, Gelecek Partisi, DEVA, Anavatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Genç Parti, HÜDAPAR , BTP, Memleket Partisi ve Merkez Parti.

Gelecek Partisi: CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA, Demokrat Parti, Genç Parti, BBP, HDP, Türkiye Değişim Partisi, Milli Yol Partisi, Zafer Partisi, Anavatan Partisi, Memleket Partisi, Demokratik Sol Parti

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.