3 milyondan fazla izlendi! ‘SÖZ’, 68. bölüm fragmanıyla yine büyük ses getirdi

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘SÖZ’, 68. bölüm fragmanıyla yine büyük ses getirdi.

3 milyondan fazla izlendi

Heyecan ve aksiyon dolu sahnelerinin yanı sıra hikayesiyle pazartesi akşamlarına damgasını vuran ‘SÖZ’ dizisinin 68. bölüm fragmanı ekran başındakiler başta olmak üzere, dijital platformlarda ve sosyal medyada büyük ilgi gördü. Ülkesi için gözünü kırpmadan düşmanlarla savaşını sürdüren Yavuz’un, savcı Derya ve Erdem Komutan’ın hayatlarını kurtarma çabasının gösterildiği 68. bölüm fragmanı 24 saat sürede, Youtube’de 1 milyonun üzerinde izlenirken, instagram’da ise 2 milyonun üzerinde görüntülenme sayısına ulaştı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ’ 68. bölümüyle 4 Şubat Pazartesi akşamı Star TV’de…

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.