25 yıllık efsane geri dönüyor! “Bir Demet Tiyatro” yılbaşı akşamı Kanal D’de

Bir Demet Tiyatro’nun unutulmaz karakterleri Mükremin Çıtır, Lütfiye Çıtır ve Feriştah yılbaşı akşamı Kanal D’de…

Genel Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini Özge Toprak Bahıt ve yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği Çok Güzel Hareketler, 31 Aralık Salı akşamı yılbaşı özel bölümüyle ekranda.

Bir Demet Tiyatro’nun unutulmaz efsane karakterleri Mükremin Çıtır, kız kardeşi Lütfiye Çıtır ve Mükremin’e hala çok aşık olan “fentezi” dolu Feriştah, 25 yıl sonra doğdukları BKM Tiyatro Sahnesi’nde “Bir Demet Tiyatro- Mükremin’in Rüyası” skecinde buluştu.

Salondaki seyircinin, ‘yılbaşı özel’ çekiminden habersiz olduğu bölümde Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ’ın sahnede belirmesi ile başlayan alkış tufanı dakikalarca sürdü. Erdoğan ve Akbağ, sahnede duygu dolu anlar yaşadı.

Çok Güzel Hareketler’in sürprizlerle dolu yılbaşı özel bölümü 31 Aralık Salı akşamı Kanal D’de.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.