24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı 25-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bolu’da gerçekleştirildi.

24 yıldır olduğu gibi, Çağdaş Gençlik olarak; ülkesini ve dünyayı ilgilendiren konularda tartışmak, fikirler üretmek ve sorunun değil çözümün bir parçası olmak için bir araya geldik.

Etkinlik kapsamında “Günümüz Sorunları ve Gençlik” başlıklı konferansa Milletvekilleri Sayın Ali Haydar Hakverdi, Sayın Ali Mahir Başarır konuşmacı olarak katıldılar.

“Sürdürülebilirlik ve Sosyal Girişimcilik” konu başlıklı konferansa ise Sayın Umut Oran konuşmacı olarak katıldılar.

Birbirinden farklı 18 alt başlıkta ülkemizde yer alan günümüz sorunlarını ele aldık. Birlikte, yaygın olan bu sorunlar için süreklilik içeren çözüm önerilerimiz üzerine istişare edip, ortak bir çözüme ulaşarak projelerimizi detaylandırdık. Bu detaylandırmalarla birlikte konu başlıklarıyla ilgili hazırladığımız sunumları 25-28 Mayıs 2022 tarihlerinde Bolu’da gerçekleştirdiğimiz 24. Türkan Saylan Gençlik Kurultayı’nda Türkiye’nin dört bir yanından gelen arkadaşlarımıza sunduk ve her proje sonrası yaptığımız soru cevap etkinlikleriyle her bir projeyi geliştirebilmek adına birlikte adım attık.

Ülkemizdeki sorunlara sessiz kalamayız, kalmamalıyız ve kalmayacağız!

Bizler bu ülkenin geleceğiyiz. Biz Buradayız!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.