16 yaşındaki İzmirli güzel Elif Çakar yapımcıların yeni gözdesi oldu

Geçtiğimiz hafta Kuşadasında 21.kez düzenlenen Miss&Mr. Model of Turkey 2021 yarışmasın’da 1.olan 16 yaşındaki Elif Çakar gençlik dizileri için aranan yüz oldu.

Dereceye girdikten sonra yapımcıların yakın takibine giren İzmirli güzel duygularını şöyle ifade ediyor; Birinci olduğumu ilk duyduğumda hissettiğim duyguyu daha önce hiç yaşamamıştım.” Acaba nasıl bir histir” diye çok düşünmüştüm ama ismim açıklandığında bambaşka hisler içerisine girdim. Aşırı güzel, gurur ve heyecan verici birçok farklı duygunun bir arada olduğu bir histi. Ailemi, arkadaşlarımı ve beni destekleyen insanlara da bu sevinci ve gurur yaşattığım için çok mutluyum. Bana bu gururu yaşatan ve layık gören herkese çok teşekkür ederim.

Elif Çakar
Elif Çakar
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.