100 milyonlarca dolarlık sözleşmeler imzalanıyor

IDEX İstanbul’un yabancı ziyaretçi sayısı iki günde 22 bini aştı.

İSTANBUL (İGFA) – Ağız ve diş sağlığı sektörü için iki yıl aradan sonra düzenlenen ilk fuar olan IDEX İstanbul – 17. Uluslararası İstanbul Ağız-Diş Sağlığı Cihaz ve Malzemeleri Fuarı’nın ikinci günü de yoğun geçti. Yirmi iki bini aşan yabancı rakamı fuar katılımcılarının yüzünü güldürdü. Fuarda yüz milyonlarca dolarlık iş sözleşmeleri imzalandı.

Dünya ağız ve diş sağlığı sektörünün en büyük buluşmalarından biri olan IDEX İstanbul, ikinci gününde yabancı alıcı sayısını 22 binin üzerine çıkardı.

Fuara giriş yapan her 3 ziyaretçiden ikisini oluşturan yabancı alıcılar, yerli ziyaretçileri bile geride bıraktı. Fuarcılık sektöründe ilk kez gerçekleşen bu durum, fuar katılımcılarının da yüzünü güldürüyor. Fuarda 100 milyonlarca dolarlık iş sözleşmelerine imza atılıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.