gazetemag tv

100 milyon dolarlık dava başladı

Lisa Marie Presley’nin, babasının eski menajeri Barry Siegel’a açtığı davanın ilk duruşması önceki gün yapıldı.

Elvis Presley’nin kızı Lisa Marie Presley; babasının eski menajerine, 100 milyon dolarlık servetini kaybettiği gerekçesiyle dava açmıştı. Presley’nin; kötü yatırım kararları alarak serveti erittiğini iddia ettiği menajer Barry Siegel’a açtığı davanın ilk duruşması önceki gün yapıldı. Hakim; Siegel’in davanın düşürülmesi talebini reddederek yargılamanın devamına karar verdi. Siegel; şarkıcılık yapan Presley’nin maddi sıkıntı yaşadığı için kendisinden para sızdırmak istediğini savunurken, Presley’nin avukatları ikili arasındaki yazışmaları delil olarak sunarak ünlü şarkıcının maddi sorun yaşamadığını savundu. Duruşma, 30 Temmuz’a ertelendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.