gazetemag tv

10 Şubat’ta askerlik görevini tamamlayacak Çağatay Ulusoy’u büyük bir sürpriz bekliyor

10 Şubat’ta terhis olacak olan Çağatay Ulusoy’u büyük bir sürpriz bekliyor. Ünlü oyuncunun sevgilisi, Ulusoy için sürpriz bir parti ve tatil planı hazırladı.

Geçtiğimiz günlerde Ankara Mamak’ta bulunan birliğine teslim olarak bedelli askerlik görevini yerine getirmekte olan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, 10 Şubat’ta terhis olacak.

blank
Çağatay Ulusoy – Duygu Sarışın

Magazin kulislerinde konuşulan dedikodulara göre ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un sevgilisi Duygu Sarışın, sevgilisinin askerliğini tamamlamasının şerefine sürpriz bir parti yapacak. Partinin bitiminde tatil için şehir dışına gidecek olan çift, iddialara göre burada bir süre vakit geçirecek. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü de burada kutlayacak olan ünlü çift, tatilden sonra kendilerine gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.